Profil společnosti

VAMEX, spol. s r.o. je moderní společností v oblasti péče o zdraví, zaměřenou na průzkum a marketing zdravotnických výrobků a zařízení, včetně krevních filtrů a dalších filtračních systémů, jednorázových pomůcek, autotransfuzních přístrojů a výrobků pro intervenční angiologii.

Perioperační
autotransfuze

Intervenční
radiologie

Transfuziologie

Intervenční
kardiologie

2013

Vznik společnosti

Založení společnosti VAMEX spo. s r.o.

Prodeji zdravotnických prostředků se VAMEX věnuje celou svou historii. Ta sahá do počátku 90. let, kdy MUDr. Karel Valdauf reagoval na nedostatek zdravotnického zařízení v republice a založil firmu specializovanou právě na distribuci zdravotnického materiálu. 

Od svého založení v roce 1991 se společnost VAMEX rozvinula do pozice významného dodavatele zdravotnického sortimentu na českém a slovenském trhu, kde zároveň zastupuje špičkové světové výrobce Pall, Terumo, Haemonetics a další.

 
 
2018

Změna sídla

Stěhování do nových prostor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit

2022

Současnost

V současné době společnost VAMEX importuje, exportuje

Nabízí a dodává široký sortiment výrobků pro odběr a zpracování krve, autotransfuze, filtraci tekutin a plynů ve zdravotnictví, angiografii a kardiologii, které odpovídají nejpřísnějším normám v lékařském světě. 

Hlavní vizí firmy je příspěvek společnosti prostřednictvím péče o zdraví, za pomoci nejmodernějších technologií, které umožňují, aby lékařská péče byla vlídnější a příjemnější.

 
1991

Založení společnosti

400

Realizovaných zakázek

365

Dní v roce na příjmu

1200

Údajů o společnosti

O nás

Společnost VAMEX pro Vás vybírá nejkvalitnější

  • angiografický a intervenční materiál
  • krevní filtry a další příslušenství pro filtraci a separaci
  • rekuperátory krve a transfúzní systémy
  • a další špičkový zdravotnický materiál